paketleme1
paketleme2
paketleme3
paketleme4

Her insan taşınırken eşyalarının zarar görüp görmeyeceği konusunda ciddi endişe duyar. Gereksiz endişeye kapılmak yerine doğru adımları izleyerek eşyalarınızın hasar görmesini engellemeniz mümkün olacaktır. Öncelikle Evden Eve Nakliyatta Paketleme konusunun son derece önem teşkil ettiğini bilmelisiniz. Doğru paketleme eşyaların zarar görmesini engellerken, yanlış paketleme ise tam ise aksi eşyalarınızda deformasyona neden olacaktır. Dolayısıyla eşya paketleme işlemini taşınmanızın bir önceki gününe bırakmanız, kesinlikle yanlış bir tutumdur. Son gün her şey birbirine karışır ve eşyalarınız düzenli paketlenmeyeceği gibi strese girmeniz büyük olasılıktır. Bu nedenle eşyalarınızı kendiniz paketleyecekseniz önce cinsine göre ayırmalı ve sonra uygun paketleme ekipmanlarıyla muhafazaya almalısınız.

Mesela koli boyutu oldukça önemlidir. Çok büyük bir koliye tıka basa cam eşya doldurursanız taşıma esnasında kolinin yırtılma ve eşyaların yerlere saçılma ihtimali vardır. Bundan ötürü orta boy koliye haddinden fazla olmayacak şekilde düzenli eşyaları dizmeniz gereklidir. Büyük boy koliyi yarısına kadar doldurursanız da sıkıntı olacaktır. Bundan ötürü hangi eşyayı hangi boy koliye koymanız gerektiğini iyi düşünmeniz gereklidir. Nakliyat için Paketleme ekipmanlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz paketleme de firma personellerimiz aracılığıyla çözüme kavuşturulabilir. Bu sayede günlerce eşya ayırma, paketleme işlemleriyle uğraşmadan profesyonelce eşyalarınız korunmaya alınabilir ve tek bir çizik bile oluşmadan yeni adresinize taşınabilir. Gerek nakliyat gerekse paketleme, kurulum ve montaj işlemlerinde tarafınıza destek verecek olan firmamız, taşınma sürecinizin kolay şekilde işlemesi adına her konuda yanınızda yer alacaktır.

Taşınma işleminde basit bir iş gibi görünen paketleme uygulamasının titizlikle yapılması gereken önemli bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Bundan ötürü Nakliyatta Paketleme için bizlerden yardım alabileceğiniz gibi kendiniz paketleme yapmak istediğinizde de koli, koli bandı, battaniye, streç, maket bıçağı gibi ihtiyacınız olan tüm paketleme ekipmanlarını bizlerden talep ederek, temin edebilirsiniz. Eşyalarınızı nakliyeye hazırlarken mutlaka kırılacak, kıyafet gibi ayırma işlemlerini yapmalısınız. Çünkü bu ayırma işlemi hem taşınırken dikkat edilmesi gerektiğinin bir uyarıcısı olurken, hem de yeni dairede neyin nereye koyulması gerektiğinin de kolay yolu olacaktır.

Avatar

admin

Yazar Zamanı:  Mart 1, 2018

Cevap bırakın