Kardeşler Nakliyat

Kardeşler Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Muğla

725

Hakkımızda

Hepimizin bildiği gibi bir yerden farklı bir yere eşya veya yük taşıma işlemine nakliyat adı verilmektedir. Nakliye tabi ki, sadece kara nakliyesi olarak sınırlı değildir. Yani deniz, hava ve tren taşımacılığının yanı sıra bilinen Evden Eve Nakliyat firmaları ofis ve iş yeri taşımacılığını da yapmaktadır. Profesyonel bir nakliyat firması, hangi çeşit nakliye yapıyor ise bu işlemi gerçekleştirebilmesi için yetki belgesine sahip olması gereklidir. Dolayısıyla burada söz konusu olan ev eşyası taşıma uygulamasında da nakliyat firmasının K1 yetki belgesi olma zorunluluğu vardır. Bundan ötürü çalışmak istediğiniz firmanın öncelikle bu yetki belgesine sahip olup olmadığını sorgulamanız gereklidir.

Eğer ki ev eşyanızın titizlikle taşınmasını istiyorsanız, ayrıca bir husus da eşyalara sigorta yapılıp yapılmayacağıdır. Biz Muğla Kardeşler Asansörlü Nakliyat firması olarak eşyalarınızı sigorta yaptığımız gibi aynı zamanda eşya taşıma konusunda yetki sahibi olduğumuzu da belirtmek isteriz. Bundan ötürü gönül rahatlığıyla hiç firma arayışına girmeden bizlere güvenebilir ve eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından kendi eşyalarıymışçasına taşınacak olup,  titizlikle istediğiniz adreste yerlerini alacaktır. Firmamız sadece nakliyat hizmeti verdiği gibi talep edildiğinde paketleme hizmeti de vermektedir. Hatta paketleme ile sınırlı kalmayıp söküm, kurulum ve montaj işlemlerini de yapmaktadır. Ancak bu saydığımız işlemler nakliye bedeline artı bedel olarak eklenmekte olup, bunun yanı sıra böyle detaylı bir hizmet istendiği önceden belirtilmesi gereklidir.

Bu sayede sizler için planlanan taşınma organizasyonunda özel eşyalarınız hariç diğer hiç bir eşyanıza el sürmeden taşınma işleminiz ustalıkla çözüme kavuşturulacaktır. İyi bir hizmet almak istiyorsanız, unutmayınız ki Muğla Asansörlü Nakliyat sizler için en doğru adreslerden biri olacaktır. geniş araç filosu, uzman kadro ve tabi ki son sistem nakliye ekipmanları ile tarafınıza profesyonel bir hizmet sunulacaktır. Bizlerin yıllar boyu kazandığımız tecrübelerden yararlanmak isterseniz, iletişim bilgilerimizden direk ulaşım sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Web sitemizden müşteri yorumlarımızı da inceleyebilir, ne denli memnuniyet kazandığımıza şahit olarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin 7 gün hizmet verdiğimizi dile getirerek kaliteli bir hizmet için bir an evvel bizlerle tanışmanızı öneririz.

Duyurular

Eleman İlanı Mar 2018 - Mar 2018 Kardeşler Nakliyat

Firma Özellikleri

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.