Anamur Tuna Nakliyat

Anamur Tuna Asansörlü Nakliyat
  • 0% ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Mersin

246

Hakkımızda

Firmamız geçmişten günümüze dek verdiği kaliteli hizmet ile kazandığı %100 memnuniyet sayesinde bugün Evden Eve Nakliyat alanında devler arasında işleyişini sürdürmektedir. Hepimiz biliyoruz iki eşya taşımak sadece eşyaları gelişi güzel daireden indirip istenen adrese götürmeyle sınırlanacak kadar basit bir işlem değildir.  Eşyaların titizlikle cinsine göre ayrılması, profesyonel anlamda paketlenmesi, gerektiğinde nakliyat firma personelleri tarafından paketleme, söküm, kurulum ve montaj işlemlerinin üstlenilmesi, eşyaya uygun araç temin edilmesi, asansör sistemi gibi teknolojinin yeniliklerine taşınmanın kolaylaşması adına sahip olunması gibi pek çok ince detayı içeriğinde barındırmaktadır. Dolayısıyla basit olarak algılanmadan eşyaların zarar görmemesi ve fazladan cebinizden para çıkmaması için taşınmak istediğinizde profesyonel bir destek almanız gereklidir.

Bu hususta sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan Anamur Tuna Asansörlü Nakliyat firmamız, belirttiğimiz gibi taşımacılık sektörünün lider firmaları arasında yer aldığından ötürü tarafınıza memnun kalacağınız bir hizmeti sunacaktır. Geniş araç filosu, uzman personelleri sayesinde hiç bunalmadan yeni dairenize geçebilecek, hatta istediğinizde yapılması gereken tüm işlemleri nakliye bedeline artı ücret karşılığında gerçekleştirecektir. Firmamızda amatör personele yer verilmediği için eşyalarınızda hiçbir şekilde deforme oluşmayacaktır. Aksine eşyalarınızın taşınma işlemini üstlenen personellerimiz, kendi eşyalarını taşır gibi özenli ve titiz davranarak sistemli şekilde hareket edecek ve gün sonunda gülen yüzlerinizi görerek size veda edeceklerdir.

Bununla birlikte Anamur Asansörlü Nakliyat kuruluşumuz, her daim sizlerin menfaatini düşündüğünden ötürü eşyalarınız sigortalı şekilde taşınacak ve sonradan ekstra bir ücret talep edilir mi? Gibi soru işaretlerini ortadan kaldırmak üzere sözleşme yapılarak garantili hizmet verilir. Kısacası firmamızla iletişime geçtiğinizde her detay incelikle hesaplanır ve canınızı sıkacak bir duruma mahal vermeden işlemler halledilir. Bundan ötürü ev eşyanızın taşınmasını istediğiniz Anamur başta olmak üzere Türkiye geneline hizmet veren firmamızla tanışabilir, taşınma işlemlerinizde amatör kişilerle uğraşmak yerine başınızı ağrıtmadan yeni adresinize geçiş yapabilirsiniz. Bizlerle çalışmakta tereddüt yaşarsanız, resmi internet sayfamızda müşteri yorumlarımıza göz atabilir, hizmet anlayışımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilir, aynı şekilde yeni adresinizde geri alabilirsiniz.

Mesleki Dil

  • Türkçe

1 Yorumlar

eleştirmen
  • Bekleme ZamanıHızlı Teslimat
  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

eşyam lake ve deri olduğu için taşınma esnasında zarar gelecek diye cok korktum ama firma eşyamı çok güzel paketledi

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.