Varan Nakliyat

İzmir Varan Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

226

Hakkımızda

Taşımacılık işlemi profesyonel ve taşıma belgesi olan firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Taşıma belgesi olmayan ve sigortasız şekilde yapılan taşımalardan müşterilerin olası kazalarda hiçbir hak talep edemeyeceklerini belirtmekte fayda var. Bizler evden eve taşımacılık firması olarak müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak için her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Hayatınızı kolaylaştırmak ve kaliteli hizmet sunmak için sizlere her geçen gün yenilenen alt yapımız ve uzman personellerimiz ile hizmet sunmaktayız. Evden eve taşımacılıkta müşterilerimizin manevi açıdan oldukça değerli olan ve anısının olduğu özel eşyaları olduğunu biliyor ve bu yüzden oldukça titiz ve dikkatli bir taşımacılık yürütüyoruz. Müşterilerimiz dilerse ek hizmet satın alarak taşımacılık sürecinde çok daha faydalı olacak paketleme, ambalajlama gibi hizmetleri sunabilmekteyiz.

Bizler taşımacılık sürecinin mükemmel olması adına elimizden gelen tüm çabaları göstermekteyiz. Tüm bunların yanı sıra sigortalı, asansörlü taşımacılık yaparak son model araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz böylece rahat bir şekilde kahvelerini yudumlarken evlerinin kusursuz şekilde taşındığını görerek mutlu olmaktadırlar.

Taşımacılık profesyonel eller tarafından yapılması gereken bir iştir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için ancak güvenli ve profesyonel kişiler tarafından taşıma işleminin yapılması gerekmektedir. Bizler profesyonel evden eve taşıma firması olarak müşterilerimize özel esnek ve farklı çözüm imkanları sunmaktayız. Evden eve taşımacılık firması olarak yaşamınızı kolaylaştırmak, sunduğumuz özel şartlar ve imkanlar ile sizlere farklı ve esnek bir taşıma imkanı sunmaktayız.  Evden eve taşımacılık firması olarak müşterilerimize uygun fiyatlı ve sigortalı ev taşıma imkanı sunmaktayız.

Taşımacılık işlemleri müşterimizden bize talebin iletilmesi ile başlar. Ardından belirtilen adrese ekspertizlerimiz giderek ücretsiz olarak keşif işlemi yapar. Yapılan keşfin ardından müşteriye taşıma işlemine ilişkin bir ücret çıkartılır. Müşterimiz eğer firmamız ile çalışırsa sadece ekspertizin çıkardığı fiyatı ödeyecektir. Taşıma sürecinde farklı bir hizmet talep edilmemesi halinde fiyat sabit kalacaktır. Böylece müşterilerimiz ne alacağını bilecek ve ne kadar ücret ödeyeceğiniz bilerek taşımacılık işlemini başından sonuna kadar takip edebilecektir. Böylece çok daha güvenli bir nakliye sistemi mümkün olacaktır.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.