Tek Taş Nakliyat

İzmir Tek Taş Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

162

Hakkımızda

Günümüzün yenilikçi hizmet politikasından ödün vermeyerek işlemlerini yürüten nakliyat sektöründe tahmin edeceğiniz üzere pek çok firma yer almaktadır. Bunlar arasından en iyi hizmet kalitesine sahip olan kuruluşa ulaşmak kuşkusuz insanlar için sıkıntı içeren bir süreçtir. Çünkü sektörde profesyoneller kadar kendini profesyonel olarak tanıtan sayısız amatör olduğundan ötürü bireyler taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyduğunda bu firma kalabalığı içinde kendisini kaybetmektedir. Takdir edersiniz ki, oldukça zor kabul edilen taşınma sürecinde birde firma seçim işlemi kişileri de daha da fazla huzursuz etmektedir. İşte bu aşamada devreye girecek olan Tek-Taş Evden Eve Asansörlü Taşımacılık firmamız, sizlere en üst kalitede nakliye deneyimi yaşatacağını iddia ediyor.

Geniş araç filomuz, dev uzman kadromuz sayesinde Türkiye geneline hizmet vermeyi başaran şirketimiz, güler yüz politikasından ödün vermeyerek müşterisinin her daim menfaatini gözetip çalışmalarını yürütmektedir. Sunduğu hizmetin yüksek kalite standardında olduğunun kanıtı tabi ki güçlü referanslarıdır. Kurulduğundan bugüne dek mutlu müşteriler biriktirmeyi kendine ilke edinen Tek-Taş Evden Eve Nakliyat firmamız, uzman kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla birlikte sizlerin beklentinizin de üstünde bir hizmeti sunacağından emin olabilirsiniz. Bizlerle tanıştığınızda gerekli olan güvenin karşılıklı sağlanması adına firmamız öncelikle bulunduğunuz adrese tespit personeli yönlendirmekte ve oda sayısı, eşya fazlalığı, yeni ve eski adres arasındaki mesafe gibi detaylar netleştirilerek, tarafınıza hizmet bedeli yansıtılmakta olup, onay vermeniz durumunda nakliye tarihi kesinleştirilmekte ve bu doğrultuda sözleşme yapılarak sizler için hazırlıklar başlatılmaktadır.

Eşyalarınız Tek-Taş Evden Eve Taşımacılık tarafından sigorta kapsamında transfer edilecektir. Yani olası maddi kayıplara karşı eşyalarınız sigortalanacağı için sizlere herhangi bir sıkıntı yansıtılmayacaktır. Bunun dışında firmamız talep etmeniz durumunda eşyalarınızı özenle demonte hale getirmekte ve titizlikle paketleyerek hasar durumunu sıfıra indirmektedir. Eşyalarınızın söküm ve kurulum işlemleri montaj personelleri tarafından yapılacağı için eşyaların hasar görme gibi bir ihtimali yoktur. Kısacası iyi bir nakliye deneyimi yaşamak adına firmamızı tercih ederseniz, her aşamanın isteğiniz doğrultusunda ilerleyeceği bir hizmeti satın alacağınızı bilmelisiniz. Firmamızı web sitemizden inceleyebilir, gerektiğinde iletişime geçebilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.