Şölen Nakliyat

Şölen Nakliyat
  • 100% ( 1 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

793

Hakkımızda

Çoğu kişi için bulunduğu evden başka bir eve taşınmak tam anlamıyla kabus olarak adlandırılabilinir. Bunun nedeni ise geçmiş dönemde yaşadığı talihsiz bir taşınma evresidir ve buna sebep olan da kuşkusuz nakliye şirketidir. Takdir edersiniz ki, her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de profesyoneller kadar amatör kuruluşlarda yer almaktadır. Sizler uygun olarak düşünüp, amatör bir firmadan yana hizmet almaya karar verirseniz, başınıza gelebilecek talihsiz olayları da göze almanız gereklidir. Çünkü Evden Eve Nakliyat işlemi uzmanlık ve titizlik gerektiren bir hizmet şeklidir. Dolayısıyla eşyalarınızı iş bilmez kişilere emanet ettiğinizde, normal olarak eşyalarınızda çeşitli boyutlarda hasar oluşabilir ve can sıkıntısına yol açabilir.

Eşyalarınız arasında maddi veya manevi değeri yüksek olan parçalarınız mutlaka vardır ve kesinlikle bu eşyalara zarar gelmesini istemezsiniz. İşte istemediğiniz bir sıkıntının başınıza gelmemesi adına uzmanlıkta üst seviyede olan Şölen Evden Eve Nakliyat firmamızla tanışmanızı isteriz. Tam kadro profesyonelliğe hakim olan firmamız, aynı zamanda ekipman konusunda da yeterli donanıma sahip şekilde sizlere hizmet vermektedir. Dilediğinizde sadece nakliye ile sınırlı kalmadan eşyalarınızı cinsine göre ayırıp paketleme, sökme, yeni adreste kurulum ve montaj ile beraber yerleştirme işlemlerini de yerine getirmektedir. Geniş ve uzman bir kadroya sahip olduğumuzdan ötürü şehir içi taşınmalarda yalnızca bir gün içinde eşya transferiniz gerçekleşmekte ve sizler yeni evinizde sorunsuz yaşamaya başlayabilmektesiniz. Şehirlerarası nakliye durumlarında da mesafeye bağlı olarak yine bir gün veya iki gün içinde taşınmanız gerçekleşmektedir.

Oturmakta olduğunuz daire giriş katı, taşınacağınız daire ise 5. kat olsun bizler için kesinlikle bir sorun teşkil etmez. Çünkü Şölen Nakliyat firmamızın sahip olduğu asansör sistemi ile kat ayrımı yapılmaksızın üstün kalitede bir hizmeti tarafınıza sunmaktayız. Kısaca toparlayacak olursak, bir nakliye firmasından beklediklerinizden de daha fazlasını sunan firmamız, eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyarak olası tüm sorunları üstlenmekte ve sizlere herhangi bir şekilde maddi kayıp yaşatmadan taşınma işleminizi memnuniyetinizi kazanarak sonlandırmaktadır. Bizlere internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, kaliteli hizmet ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Mesleki Dil

  • Türkçe

1 Yorumlar

eleştirmen
  • Bekleme ZamanıHızlı Teslimat
  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Bursa’dan Kahramanmaraş’a eşyamı taşıyan bütün arkadaşlara cok cok teşekkür ederim bize basından sonuna kadar ilgılenen Hülya hanımada ayrıca teşekkür ederim aldığınız para helal hoş olsun güzel hizmetiniz için

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.