Öztürk Nakliyat

İzmir Öztürk Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

122

Hakkımızda

Öztürk Nakliyat olarak uzman personelimizle her türlü nakliyat işlerinizde siz müşterilerimizin yanındayız. Kurulmuş olduğu 1995 yılından beri kesintisiz olarak nakliyat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız bu süreç içerisinde öncelikli olarak evden eve nakliyat şeklinde faaliyet göstermiş olup, daha sonrasında ise her türlü nakliye işi ile ilgili olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Zaman içerisinde gelişerek ve büyüyerek günümüze kadar faaliyette olmaya devam şirketimiz artık kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu araç gereç ve personel miktarıyla sektörün en önemli firmalarından biri haline gelmiş olup bu iddiasını günümüzde de devam ettirmektedir. Her geçen gün kadrosunu genişletmeye ve yeni araçlarla filosunu büyütmeye devam etmekle birlikte, aynı zamanda büyüyen bu yapı ile birlikte gerekli eğitim ve araç bakım hizmetlerini eş zamanlı bir şekilde yürüterek müşterilerin kaliteli bir hizmet sunma noktasında gayretlerine devam etmektedir.

Sektörde farklılaşma adına personel eğitimine büyük bir önem veren firmamız nakliye hizmetlerinizde ihtiyaç duyulan insan gücü açısından gerekli özeni göstermektedir. Bu anlayışla taşınma işlerinizde görevli olan personelimizin tamamı kendi bünyemizde çalışan olup dışarıdan herhangi bir görevli temini ve nakliye işlerinizde kullanımı söz konusu değildir. Bu bakımdan tüm personelimiz firmamız tarafından tanınmakta ve gerekli eğitimleri aksatılmadan sağlanmaktadır. Bu, siz müşterilerimizin güvenliği açısından oldukça önemli bir nokta olup, taşınma işleriniz esnasında meydana gelebilecek istenmeyen durumların önlenmesi açısından oldukça önemli bir konudur.

Bu personelimiz uzun yıllardan beri şirketimizin çalışanı olup, istenmeyen durumlara sebebiyet verebilecek olan kişilerin firmamızla irtibatı anında kesilmektedir. Bunlara ek olarak verilen eğitimler sayesinde personelimiz eşyalarınızı en güvenli ve sağlam bir şekilde taşıyarak araçlara yerleştirme işlemini gerçekleştirmektedirler. Araç içi depolama işlemi de yetkili personel tarafından gerçekleştirilmekte ve yolculuk sırasında meydana gelebilecek hasarların önlenmesi açısından gerekli koruyucu tedbirler uygulanmaktadır.

Uzman personelin katkısı, araç içi depolama işlemlerinin eşyalara zarar veya hasar vermeyecek bir şekilde gerçekleştirilmesi neticesinde sizin için oldukça önemli eşyalarınız firmamız bünyesinde taşınırken hiçbir risk ve tehlike altında kalmamaktadır.  Bu da firmamızın artı yönlerinden birisidir.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.