Öztaş Nakliyat

İzmir Öztaş Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

118

Hakkımızda

Ege’nin incisi İzmir ilinde faaliyet gösteren şirketimiz evden eve nakliyat konusunda uzman olan bir firmadır. 1992 yılında faaliyete başlayarak günümüze kadar evden eve nakliye işlerinde İzmirlilerin hizmetinde olmakla birlikte sadece İzmir şehir sınırları içerisinde değil, bölgedeki şehirlere ve tüm Türkiye çapında yerleşim yerlerine nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir.

Herkes açısından sıkıntılı bir süreç olarak görülen taşınma konusunda firmamız, konusunda bilgili ve yetişmiş çalışanları, nakliye hizmetlerinde kullanılan en son teknoloji aletleri ve eşya koruyucu malzeme kullanımı ile en sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerinin bu sıkıntılı süreci rahat bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Randevu sistemi ile çalışan firmamız bu nedenle taşınma işlerinizde bir hafta öncesinde ulaşıldığı takdirde gerekli ayarlamaları yaparak ihtiyacınıza en uygun olan araç görevlendirmesi yaparak nakliye organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

Nakliye açısından en büyük problemlerden birisini meydana getiren eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini engellemek açısından firmamız eşya koruyucu sert mukavva kutu, kalın battaniye, havalı strafor gibi gibi çeşitli koruyucu malzemeler kullanarak eşyalarınızın zarar görme ihtimallerini en aza indirgeyerek olası maddi ve manevi zararların önüne geçmektedir. Bu konuda eğitimli olan personelimizde gerek eşyaların yüklenmesi, gerekse boşaltılması sırasında gerekli özen ve hassasiyeti göstererek eşyaların korunmasına yardımcı olmaktadırlar.

Evden eve nakliye konusundaki uzmanlığı ile şirketimiz aynı zamanda eşyalarınızın ev içerisinde toplanması ve kutulara yerleştirilmesi konusunda da hizmet vermekte ve siz rahatınıza bakarken en güvenli ve hijyenik bir şekilde ev eşyalarınızı kutulayarak taşınmaya hazır hale getirmektedir. Nakliye hizmetimizin bir parçası olan bu hizmetten yararlanmak için bu konudaki talebinizi randevu için firmamızı aradığınız sırada bize iletmeniz yeterli olacaktır. Böyle bir talep durumunda nakliye görevlileri hariç ev toplama görevlilerimizde işbaşı yaparak en hızlı bir şekilde eşyalarınızın toplanmasına yardımcı olacaktır.

Siz de kafanız rahat bir şekilde, sıkıntısız olarak evden eve nakliye işlerinize çözüm bulmak istiyorsanız firmamızı arayarak randevu alabilir ve istediğiniz takdirde evdeki eşyalarınızın toplanmasını talep ederek rahat bir şekilde taşınma işinizi firmamız aracılığıyla halledebilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.