İlka Nakliyat

İzmir İlka Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

147

Hakkımızda

Nakliyat sektörü içinde her sektörde olduğu gibi dolandırmak üzere nakliyeciliğe soyunmuş olan kişiler vardır. Eğer ki birileri sizin evinizi ve eşya yoğunluğunuzu görmeden size rahat şekilde fiyat veriyorsa mutlaka o kişilerden endişelenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü nakliye firmaları sizlere bir bedel çıkartırken bu bedel; evinizdeki eşya miktarı,  evinizin bulunduğu kat, eşyaların taşınacağı yol mesafesi, taşınacak olan yerdeki evin katı ve son olarak nakliye ücreti olarak hesaplanır. Yani tüm bu kriterler nakliye bedelini ortaya çıkartır. Nakliye firmaları sizlere yaptığı araştırmalar dahilinde fiyat çıkartır. Eğer ki yukarıda yazdığımız kriterlere bakarak fiyat çıkarmıyorlarsa ortada ciddi bir sorun var demektir. Bu yüzden dikkat etmeli ve etrafta yer alan kötü niyetli insanlardan sakınmak gerekmektedir.

Bizler sizlerin nakliye konusundaki çözümlerini doğru şekilde yürütmek ve evden eve taşıma ihtiyaçlarınıza doğru bir şekilde cevap vermek için çalışan bir firmayız. Gerek personel kadromuz gerekse sunduğumuz özel hizmetler ile sizlere daima kaliteli ve düzgün bir hizmet ile buluşturmak için çalışıyoruz.

İlka evden eve nakliyat firması olarak bizler sizlerin taşınma sürecini doğru şekilde yönetmek ve yaptığımız plan dahilinde sizlere en doğru taşıma hizmetini sunabilmek için çalışmaktayız. İlka evden eve nakliyata firması gerek ev taşımacılığında gerekse diğer ofis ve benzeri taşımacılık işlerinde nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için çalışan bir firmadır. Sizler de işinizi şansa bırakmamak, profesyonel şekilde nakliye desteği almak için bizimle iletişime geçerek bu konuda en iyi hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Taşıma öncesinde müşterilerimiz isterse ek olarak ambalajlama imkanlarımızdan faydalanabilir. Bu verilen ek hizmetler ek ücrete tabi olmaktadır. Müşterilerimiz ambalaj paketleme konusunda bizden destek talep ettiğinde, paketleme bölümünde uzman arkadaşlarımız desteğe gidecek ve gerektiği alanda en iyi hizmeti sunacaklardır. İlka evden eve nakliyat firması olarak bizler yaşam alanlarınızı başka bir noktaya taşırken aynı zamanda sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Gözünüz arkada kalmadan, kusursuz ve konforlu bir şekilde hizmet almanın keyfini siz de yaşamak isterseniz ilka evden eve nakliyat ile hemen iletişime geçin.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.