Güler Taş Nakliyat

İzmir Güler Taş Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

144

Hakkımızda

Nakliye firmaları yaşamımızın hemen her alanında bize kolaylık sunmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları hayatımızda önemli noktalarda görev aldığı bilinmektedir. Çünkü taşınma süreci stresli bir süreçtir. İnsanlar taşınırken sadece eşyalarını taşımamaktadırlar. Tüm geçmişlerini, yaşantılarını, özel anılarını, hediyelerini, tüm eşyalarda kalan anıları ve pek çok şeyi taşımaktadır. Bu yüzden bizler evden eve nakliyat firması olarak sizlere konforlu bir taşıma süreci yaşatmayı amaçlamaktayız. Hayatımızda pek çok dönemlerde geçirdiğiniz özel anılarımızın tümü eşyalarımızda saklıdır.

Eşyalarınız bu yüzden bizler için oldukça değerlidir. Hayatımızda farklı anıları yansıtan, bizim için birbirinden özel imkanlar sunan teknolojik gelişmeler ve buluşlar dahilinde gelişen alt yapımız ile sizlere her zaman konforlu ve hızlı hizmeti garanti etmekteyiz.

Evden eve nakliye firmalarının genel olarak işleyiş biçimlerinden bahsetmemiz gerekirse; öncelikle bizler ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz ile sizlerin eşyalarına göre fiyat belirtmekteyiz. Verdiğimiz fiyat iş bitiminde müşterinin ödeyeceği kesin rakamdır. Bu ücreti müşteri ister iş öncesi isterse iş sonrası ödeyebilir. Taşıma sürecinde bizler hem kendimizi hem de müşterimizi korumak adına sigorta yapmaktayız. Sigortalı taşımacılık müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen taşıma türlerindendir.

Tüm gerekli evraklar ve talepler gözden geçirildikten sonra taşımacılık hizmetleri başlamaktadır. Başlayan taşımacılık faaliyetleri ile evden eve nakliye hizmetleri doğrultusunda bizler sizlere memnun kalacağınız hizmeti sunmakta olacağız. Hizmetlerimiz genel olarak ambalaj paketleme, asansörlü taşımacılık, paketleme ve ambalajlama sürecinde özel ek hizmet gibi farklı şekillerde olmaktadır.

Filomuzda yer alan taşıma belgesine sahip ve bakımlarının tam olarak yapıldığı araçlarımız ile sizlere her zaman üst düzey hizmet sunmaktayız. Güler taş evden eve nakliyat firması olarak sizler de kaliteli ve memnun kalacağınız bir hizmete sahip olmak istiyorsanız öncelikle firmamızın iletişim bölümünde yer alan telefon numarası üzerinden bize ulaşabilir, bu numara üzerinden detaylı bilgi alabilir ve adres bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Adres bilgileriniz bize ulaştıktan sonra bizler hızlı şekilde harekete geçerek sizlerin isteklerini ve taleplerini karşılamak adına gerekli olan tüm hizmetleri başlatmış olacağız. Böylece her zaman müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet sunacak olan firmamız sizlere kaliteli ve düzgün bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmaya devam edeceğiz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.