Egepol Nakliyat

İzmir Egepol Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

185

Hakkımızda

İzmir’de şehir içi ve şehirlerarası olarak hizmet veren egepol nakliyat sizler için bütün detayları düşünen, en iyi müşteri memnuniyeti için kalite ve güvenilirlik sağlayan bir firmadır. Firma müşterilerin taleplerine kısa sürede cevap vermek için teknolojik alt yapıya sahiptir. Özellikle asansörlü taşımacılık alanında lider olan firma, bu alanda sunduğu özel çözümler ile müşterilerine birbirinden özel çözümler sunmaktadır. Özellikle asansörlü yapılan taşımacılıklarda, evlere balkon bölümünden eşya taşındığı için bina içindeki merdivenlerin dar olması sorun olmaktan çıkmaktadır. Böylece asansörlü taşımacılık ile ev taşıma daha hızlı olmasının yanı sıra, çok daha güvenli bir şekilde yürütülmektedir.

Eşyaların taşıma sürecinde en büyük detaylardan birisi de doğru şekilde paketleme işlemidir. Eşyalarınızı doğru şekilde paketlediğiniz zaman kırılma ve çizilme gibi problemler asla olmayacaktır. Bu yüzden mutfak eşyaları, salon vitrinleri gibi büyük ve küçük eşyalar üzerinden tümüyle kaplanarak paketlenmektedir. Paketlenme işlemi yapıldıktan sonra eşyaların çarpma ya da çizilme gibi bir durum ile karşılaşarak hasar görmesi mümkün değildir. Eşyaların güvenli şekilde taşınması için firmamız tarafından uygulanan ambalajlama işlemi gereklidir. 

Taşınma sürecinin kusursuz olması için pek çok kişi paketleme ve ambalajlama işlemlerini  koliler şeklinde yapmaktadır. Bu nispeten doğru bir yöntemdir. Ancak büyük boyutta yer alan eşyalar, özellikle buz dolabı, çamaşır makinesi, vitrin gibi özel eşyalar paketlenme durumu mümkün olmamaktadır. Bu durumda bizler büyük ve büyük ölçüde darbe ve koruma özelliği olan poşetlerimizi bu eşyaların üzerine geçirerek, çizilmelere ve kırılmalara karşı eşyalarınızı doğru şekilde korumaktayız. Böylece ambalajlama aşamasında doğru bir paket işlemi uygulanarak, titiz taşıma sonucunda asansörlerimiz aracılığı ile sorunsuz şekilde araçlarımıza yüklenmektedir. Böylece araçlarımız içinde zarar görmesi mümkün olmayacaktır.

Bizler taşınma sürecinde sizlerin yaşadıkları heyecan ve stresi çok iyi anlıyor, firma politikalarımızı da buna göre belirliyoruz. Firmamız sizlere çok daha kaliteli hizmet sunmak, yaşam koşullarınızı iyileştirmek için doğru şekilde hizmet sunmak için çalışmaktadır. Hayatınızı kolaylaştırmak, yaşam standartlarınızı iyileştirmek için gerekli olan tüm çalışmaları yürüten firmamız sizlere bu bağlamda en doğru hizmeti sunmak için vardır.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.