Çetin Taş Nakliyat

İzmir Çetin Taş Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

139

Hakkımızda

Oldukça köklü bir şirket olan firmamız 1971 yılında kurulmuş olup gerekli kurumsallaşma süreci tamamlayarak günümüze kadar evden eve nakliye işlerinde müşterilerinin hizmetinde olmaya devam etmiştir. Bu yıllar boyunca müşterilerinin göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakayı kendisine bir güç ve rehber olarak kabul eden şirketimiz bu konuda müşterilerini hayal kırıklığına uğratmamak için gerekli olan tüm özeni göstermekte ve hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Nakliye konusunda sadece evden eve nakliye hizmeti odaklı olarak faaliyet göstererek gereksiz diğer alanlardan uzaklaşan şirketimiz bu sayede tüm enerjisini ve imkanlarını bu konuda harcamakta ve bu da beraberinde büyük bir uzmanlığı ve tecrübeyi getirmektedir. 1971 yılından beri müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamıza duymuş oldukları güven de bunun en açık bir göstergesidir. Birçok firmanın faaliyette bulunduğu ve oldukça fazla sayıda şirketin hizmet verdiği sektörde çok uzun yıllardır faaliyet göstermeyi başaran şirketimizin başarısı burada da kendisini göstermektedir.

Günümüzde bir gereklilik olan vinç yardımıyla nakliye hizmeti oldukça önemlidir. Özellikle site yaşantısının oldukça yaygınlaştığı büyük şehirlerde vinç ile nakliye bir zorunluluktur. Bu bakımdan çoğu firma yetersiz ve kiralık vinçlerle bu hizmeti verirken firmamız kendi bünyesindeki vinçlerle taşınmanıza yardımcı olmaktadır. Bu vinçler 25 ve 30 katlı büyük apartmanlardan, sekiz ile on katlı binalara kadar değişen büyüklük ve uzunluktaki yerler için uygundur. Bunların kendi bünyemizde faaliyet göstermeleri ile başka yerlerden vinç bulma zorunluluğu ortadan kalkmakta, bu da nakliye programınızda meydana gelebilecek olan olası istenmeyen gecikmelerin önüne geçmektedir.

Aynı zamanda bu vinçlerin kullanımı için konusunda uzman olan kullanıcı personelimizde hem şirket bünyemizde, hem de dış firmalar aracılığıyla gerekli olan kullanım eğitimlerini ve yenileme programlarını sürekli olarak takip etmektedir. Personelin bunlara katılması sağlanarak gerekli olan profesyonelleşmeyle istenmeyen kazaların ve sorunların çıkmasının önüne geçilmektedir. Bu personelimiz sadece vinç kullanmakta olup başka diğer işlerle ilgilenmemektedir.

Bu nedenden ötürü özellikle yüksek katlı binalarda oturan müşterilerimizin şirketimizi seçmesi kendi rahatları ve güvenlikleri açısından oldukça önemlidir.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.