Atasay Nakliyat

İzmir Atasay Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

133

Hakkımızda

İster şehirler arası isterseniz de şehir içi taşımacılık hizmeti sunan atasay nakliye İzmir’in Buca ilçesinde yer almaktadır. Nakliye sektöründe sorunsuz bir şekilde iş yapmak, her zaman çok daha kaliteli şekilde hizmet almak istiyorsanız sizler de bizim gibi sektörde kendini kanıtlamış ve büyük işler yapmış olan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Atasay nakliye firması olarak bizler Buca merkezde yer almaktayız. Bu güne kadar verdiğimiz benzersiz hizmetlerimiz ile her zaman sizlere bu alanda birbirinden farklı hizmetlerle destek verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Eşyaları taşırken en büyük dikkat edilmesi gereken şeylerden birisi de eşyaları özenli bir şekilde taşınmasıdır. Çünkü müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet verdiğimiz için tüm eşyalardan sorumluyuz. Taşıma öncesinde her ne kadar sigortalama işlemi yapıyor olsak da, bir eşyaya gelen zararın manevi değerinin yerini hiçbir para tutamaz. Bu yüzden bizler sorunlar ortaya çıktıktan sonra değil, öncesinde önlem almak ve sorunları yaşamamak istemekteyiz. Atasay nakliye firması olarak sizlere geçmişten günümüze özel hizmetlerimiz ile hep destek olduk ve olmaya da devam etmekteyiz.

Bizler nakliye alanında sizlere sunduğumuz özel destekler ile işinizi kolaylaştırıyoruz. İsterseniz paketleme aşamasında sizlere destek oluyor, isterseniz de taşındıktan sonra kurulum aşamasında alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile sizlere destek olarak, eşyalarınızın kurulumunda yardımcı oluyoruz. Atasay nakliye olarak bizler sizlerin yaşamına farklı bir dokunuş yapmak, taşınma süreçlerinizi daha olağan bir duruma sokmak, taşınmanın öncesinde ve sonrasında sunduğumuz özel hizmetlerle taşınmadan kaynaklı stresinizi azaltmak istiyoruz.

Taşınma sürecinin daha stabil şekilde işlemesi ve sorunsuz olarak sona ermesi için bizler eşyalarınızı büyük bir özen ile paketliyoruz. Paketlediğimiz eşyalarımızı asansör teknolojisi ile balkonlardan ya da pencereden direk olarak araçlarımıza yüklüyoruz. Böylece eşyaların kırılma ve çarpmaya bağlı olan sorunları doğrudan ortadan kaldırılmış oluyor. Atasay nakliye olarak bizler sizlerin yaşamını kolaylaştırmak, ev taşıma sürecinde yaşadığınız stresi ve sorunları ortadan kaldırmak için taşınma sürecinizi profesyonel bir şekilde ele alıyor ve en iyi şekilde planlıyoruz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.