Alsancak Nakliyat

İzmir Alsancak Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

126

Hakkımızda

Nakliyat işlemleri öncesinde en önemli ve gerekli özenin gösterilmesi gereken konulardan birisi taşıma yaptırılacak olan firmanın seçimidir.  Herkes için çok değerli olan ev eşyalarının nakliyesinde uzmanlaşmış olan firmaların tercih edilmesi hem eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması, hem de sizi telafi edilemeyecek maddi ve manevi zararlardan koruması açısından büyük önem arzeder.

İzmir’in Konak ilçesinde 1998 yılında kurulmuş olan firmamız o günden bugüne kadar değişen şartlar ve gelişen teknolojiyle birlikte kendisini sürekli güncelleyerek günümüze kadar müşterilerine en güvenilir, hızlı ve ucuz nakliye hizmetini sunmaya devam etmektedir. Bu yıllar boyunca edinmiş olduğu uzmanlık ve deneyim, sahip olmuş olduğu son teknoloji nakliyeye yardımcı ekipmanlar ve taşıma konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir personeliyle firmamız hem İzmir içi, hem de şehir dışı her türlü nakliye işlemlerinizde hizmet vermektedir.

Her türlü ve miktardaki eşyaya göre firmamızın elinde bulunan araçlar vasıtasıyla taşıma yapılabilmektedir. 1+1 gibi en ufak evlerden, dubleks ve tripleks gibi çok daha büyük evlere kadar her evin eşyasına göre uygun olan araç seçimiyle yapmış olduğumuz nakliye işlemi sayesinde müşterilerimizi yanlış araç seçiminden kaynaklı fazladan masraftan kurtardığımız gibi, aynı zamanda en uygun araçla eşyalar sıkıştırılmadan, birbirine zarar vermesi engellenerek taşınmaktadır.

Ayrıca eşyaların nakliye esnasında zarar görmeleri ve kırılmalarını önlemek için özel maddeler aracılığıyla sarmalanmakta ve bu şekilde oluşabilecek hasarların önüne geçilebilmektedir. Konusunda uzman olan personelimiz gerek eşyaların araca yüklenmesi, gerekse araçtan indirilmesi sırasında en yüksek özenle taşıma işlemini gerçekleştirmektedirler. Taşıma personelimiz belli aralıklarla bu konuda gerekli olan eğitimleri firmamız aracılığıyla almaktadır.

Alsancak Nakliyat sadece İzmir içi nakliyat işlemlerinizde değil, aynı zaman tüm Türkiye’ye yapılacak olan taşınma hizmetlerinde de yanınızdadır. Şehir dışı nakliye işlemlerinde kullanılan araçlarımız GPS sistemiyle donatılmıştır ve eşyaların alınmasından, gidilecek yere teslimine kadar firmamız tarafından kontrol edilmektedir.

Siz de güvenilir, hızlı bir şekilde nakliyat hizmeti almak, en uygun fiyata en modern şekillerde taşınma işlemleriniz gerçekleşmesi istiyorsanız firmamızı seçmeniz en uygun seçenek olacaktır.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.