Akdoğan Nakliyat

İzmir Akdoğan Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İzmir

111

Hakkımızda

İzmir ilinde 1973 yılında kurulan firmamız o günden bugüne kadar İzmir’de hem şehir içi, hem de şehir dışı nakliyat işlerini yürütmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir.  O tarihten bu yana getirmiş olduğu deneyim ile şirketimiz günümüzde de hizmetlerini devam ettirmekte ve siz müşterilerine en kaliteli ve güvenli nakliye hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Merkezi İzmir’de bulunan firmamız sadece İzmir içerisinde değil, tüm bölgede ve Türkiye’de nakliye işlerinizde sizinle beraberdir. Geniş araç kadrosu ile istenilen gün ve zamanda nakliye için araç imkanı sağlamanın yanında, uzman kadrosu ile de eşyalarınızın en güvenli ve zarar görmeyecek şekilde taşınmasını sağlayan firmamız ekonomik açıdan da en uygun fiyatlarla bu hizmeti sağlamaktadır.

Yedi gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız bir aile şirket olarak kurulmuş olup, kuruluş tarihinden beri işletmesine devam ederek müşterilerinden aldığı güçle yoluna devam etmektedir. Günümüzün değişen şartlarına uyum sağlama konusunda gerekli olan teknik ve teknolojik yatırımları gerçekleştiren ve gerçekleştirmeye devam eden şirketimiz aynı zamanda en kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunma noktasında da gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Bu kapsamda gerçekleştirilen yatırımlar sayesinde şirketimizin araç filosu tamamen yenilenerek bir artı bir evlerden, dubleks, tripleks evlere kadar değişen büyüklüklerdeki evlerin her türlü nakliye hizmetini sağlayabilecek olan yeteri kadar araçla donatılmıştır. Bu araç çeşitliliği sayesinde taşınma ihtiyacınıza ve evinizin eşya durumuna göre en uygun ve kullanışlı araç görevlendirilmesi yapılarak nakliyenin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu işlem sırasında eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Yükleme, boşaltma ve nakliye sırasında meydana gelebilecek olan kazalardan dolayı oluşabilecek olan hasarları kapsayan bu sigorta hizmeti sayesinde olası kayıplardan dolayı meydana gelebilecek olan maddi zararınızın karşılanması mümkün olmaktadır.

1973’ten beri müşterilerinin hizmetinde olan firmamız sayesinde siz de yılların getirmiş olduğu bu deneyimin sağlamış olduğu uzmanlık ve tecrübe ile nakliye işini büyük bir başarı ile gerçekleştiren şirketimize ulaşarak taşınma probleminizi en rahat ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilir, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.