Mazaka Nakliyat

Mazaka Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İstanbul

231

Hakkımızda

Her sektörde çürük elma olarak adlandırılan amatör firmalar olduğu gibi nakliyat sektöründe de kişilere sıkıntı yaşatan bu tip pek çok kuruluş bulunmaktadır. Bunlar arasından profesyonel firmalara ulaşmak aslında sanıldığı kadar zor değildir. Çünkü profesyonel kimliğe sahip olan Evden Eve Nakliyat firmalarının her biri öncelikle K1 yetki belgesine sahiptir ve bununla birlikte hizmet noktasındaki eşyaları sigorta kapsamında sözleşmeli olarak taşımaktadır. Bu sayede sizlere daha hizmet verilmeden menfaatiniz gözetilmekte ve olası maddi kaybınız engellenmektedir. Ayrıca uzman bir firma bünyesinde deneyimli personellere yer verdiğinden ötürü taşınma işlemleri son derece sistemli olarak halledilir ve en ufak bir aksaklığa yer vermeden yeni adrese geçiş işlemi sorunsuz gerçekleştirilir.

Bizler Mazaka Nakliyat firması olarak, Kars bölgesi başta olmak üzere Türkiye genelinde nakliyat hizmeti vermekte ve bunu profesyonel anlamda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bizlerle çalışmayı düşünerek nakliyat talebinde bulunduğunuzda, tarafınıza kaliteli bir hizmet sağlamak adına tüm detaylar net şekilde belirlenir ve yansıttığımız hizmet bedeline onay verdiğinizde ise sözleşmeli olarak eşyalarınız sigorta kapsamında yeni adresinize taşınır. Nakliyat işleminde bildiğiniz gibi yeni ve eski adres arasındaki mesafe, kat sayısı, oda sayısı, daire cephesi ve eşya yoğunluğu gibi hususlar fiyat konusunda değişikliğe neden olmaktadır.

Dolayısıyla merak ettiğiniz  Nakliyat Fiyatları konusunda kesin bir rakam belirtmek mümkün değildir. Ancak tespit personelimiz tarafından dairenizin incelenmesi sonucunda hizmet bedeli hakkında net bir rakam belirtmek mümkün olacaktır. Firmamız uzman personelleri ve geniş araç filosu sayesinde her 1+1 daireden dubleks ve tripleks daireye varana dek her noktanın ev eşyasını taşıma potansiyeline sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilir, yeni yaşam alanınıza profesyonel ekibimizin yardımıyla sorunsuz geçiş yapabilirsiniz. Bünyemizde asansör sistemi olduğunu da vurgulayarak, eşyalarınızın sıfır hasar ile taşınacağının altını çizmek isteriz. Resmi internet sayfamıza giriş yaptığınızda hizmet detayları ile birlikte müşteri yorumlarını da görebilirsiniz. Böylece güvenirliğimiz hakkında fikir sahibi olarak, bizlerle iletişime gönül rahatlığıyla geçebilirsiniz. Unutmayınız ki, iyi bir hizmeti ancak sizlere profesyonel kuruluşlar sağlayabilir. Bu nedenlere amatör firmalara itimat etmemenizi kendi menfaatiniz için tavsiye ederiz.

Mesleki Dil

  • Türkçe

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.