Benan Nakliyat

Benan Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

İstanbul

262

Hakkımızda

Günden güne modern yapıların inşa edilmesi üzerine kişilerinde ev değişikliği yapma isteği artmaktadır.  Dolayısıyla evini bir yerden başka bir lokasyona taşımak isteyen kişiler normal olarak nakliyat hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Bu noktada Evden Eve Nakliyat alanında uzman kuruluşlara ulaşabilmek için gerek personel, gerek araç filosu gerekse teknik açıdan çalışacağınız firmanın yeterliliğe sahip olup olmadığını araştırmanız, alacağınız hizmet kalitesi açısından önemlidir.  Ayrıca nakliyat firmasının K1 ev eşyası taşıma yetki belgesinin de olması zorunludur. Bu hususlarda biraz sorgulayıcı davranarak beklentiniz olan kaliteli hizmeti alabileceğiniz firmaya kolayca ulaşabilirsiniz. Aksi durumda amatör firmalarla başınızın bir hayli ağrıma ihtimalinin var olduğunu bilmelisiniz.

Biz İstanbul Benan Asansörlü Nakliyat firması olarak sektörümüzün önde gelen isimlerinden biri olduğumuz gibi aynı zamanda sizlere bahsettiğimiz niteliklerin tamamına sahip bir kuruluşuz. İstanbul bölgesiyle birlikte Türkiye geneline servis ağımızı genişlettiğimizden ötürü geniş ve uzman bir kadroya hakimiz. Ayrıca araç filomuzun da geniş olması, talep ne kadar fazla olursa olsun her hizmet noktasına zamanında ulaşabilme imkanını bizlere sunmaktadır. Bu sayede verdiğimiz sözün arkasında durarak hiç kimseyi mağdur etmeden taşınma istemlerini sorunsuzca yerine getirebilmekteyiz. Bizler firma olarak müşteri memnuniyetini odaklı çalışmalarımızı sürdürdüğümüzden ötürü bugün müşterilerimizi üzecek her türlü olumsuzluğa karşı gereken tedbirleri alarak yolumuza devam etmekteyiz. Bunun göstergesi olarak da hizmet noktasında eşyaları sigortalayarak taşımakta ve doğabilecek sorunlarda da müşterilerimizin maddi kaybını ortadan kaldırmaktayız.

Bünyemizdeki teknolojinin son ürünü olan asansör sistemi sayesinde de yüksek katlardan eşyaları indirirken hiç sıkıntı çekmeden işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımızın her biri nakliyeye uygun dizayn edilmiş olup, böylece eşyalarınız hasar görmeden düzenli şekilde yerleştirilmektedir. Kaliteli bir hizmet almak, kuşkusuz taşınmak isteyen her bireyin tek isteğidir. Bu nedenle İstanbul Asansörlü Nakliyat olarak sizlere üst düzey kalitede hizmet vereceğimizin altını çizerek, maddi ve manevi kayıplar vermeden bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Firmamızı web sitemizden detaylı olarak inceleyebilir, hatta müşteri yorumlarımızı analiz ederek hizmet kalitemizi de görebilirsiniz. Tarafınıza sunacağımız hizmetten %100 memnun kalacağınıza emin olarak iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

nakliyat fiyatlarınız nelerdir

selam şehir içi evden eve nakliyat fiyatlarınız hakkında bilgi alabilirmiyim

  • Bu size yardımcı oldumu?