Esadaş Nakliyat

Esadaş Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Ankara

493

Hakkımızda

Günümüzde insanlar iş, okul gibi çeşitli nedenlere dayalı şekilde yaşadıkları muhitten bambaşka bir noktaya taşınma ihtiyacı duyabilirler. Bu durumlarda kuşkusuz kişilerin ev eşyalarını yeni adreslerine götürebilmeleri için nakliyat firması ile çalışma ihtiyacı doğmaktadır. Bu ihtiyacın memnuniyet ile giderilmesi için firmanın profesyonel olması ve kusursuz bir hizmet ile müşterisini karşılaması önemlidir. Hepimizin bildiği gibi Evden Eve Nakliyat işlemlerinde birçok kişinin eşyalarının hasar görmesi, sonradan fiyat artması gibi olumsuzluklardan ötürü ağzı yanmıştır. Ancak bugün uzman kuruluşlarla işbirliği yapıldığında bu ve buna benzer hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan eşyalarınızın taşınması sağlanabilmektedir. Ankara bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, nakliyat ihtiyaçlarında Türkiye genelinde sağladığı hizmet ile en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır.

Dolayısıyla taşınmak istediğinizde firmamız Ankara Evden Eve Nakliyat ile iletişim kurmak, atacağınız en doğru adım olacaktır. Çünkü nakliyat sektörünün önde gelenlerinden biri olarak bünyemizde çalışan her personelin deneyimli olmasına özen gösterdiğimiz gibi teknik açıdan da yeterlilik barındırdığımızdan ötürü verdiğimiz hizmet kalitesi de bu doğrultuda standart üzeridir. Eşyalarınızı öncelikle sigortalar ve sözleşmeli şekilde taşıyarak, olası kaza gibi durumlarda maddi kaybınızı önceden engellemiş oluruz. Buda takdir edersiniz ki, eşyalarıma zarar gelecek mi? Gibi çeşitli endişelerin oluşmasının önüne geçerek, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı tarafımıza emanet etmenizi sağlamaktadır. Biz firma olarak müşterilerimizin her açıdan menfaatini gözetir ve %100 memnun kalacağı şekilde hizmetimizi gerçekleştiririz.

Oda sayısı, kat yüksekliği, daire cephesi, binada asansör olup olmaması, yeni ile eski adres arasındaki mesafe farkı gibi detaylar merak ettiğiniz nakliye ücretini belirleyen unsurlardır. Bundan ötürü nakliye hizmet bedelinde net bir rakam belirtmek hizmet noktasında tespit yapmadan mümkün değildir. Rakam belirten amatör firmalar genelde sonradan fiyatta artış yaptıkları için kişileri zor durumda bırakabilirler. Biz Esadaş Nakliyat olarak tüm detayları netleştirip, sözleşmemizi yapar ve sonradan sıkıntı yaratmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Bu denli kaliteli ve güvenli bir hizmeti eminiz ki, herkes almak ister. O halde zaman kaybetmeden bizlerle tanışmalı ve nakliyat ihtiyaçlarınıza en iyi çözümün getirilmesini sağlamalısınız.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.