Akansu Evden Eve Nakliyat

Ankara Akansu Evden Eve Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Ankara

114

Hakkımızda

Nakliye firması olarak 20 yıllık bir geçmişe sahip olan şirketimiz gerek evden eve nakliye, gerekse işyerinden işyerine nakliye konusunda edinmiş olduğu yirmi yıllık tecrübe ile siz müşterilerinin hizmetindedir. Her türlü nakliye konusunda şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu işlerle bu konudaki uzmanlığı kanıtlayan şirketimiz bugüne kadar olduğu kadar bugünden sonra da müşterilerinin hizmetindedir.

Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyi zamanımızın bir gerekliliği olan teknoloji ve uzmanlıkla birleştirerek nakliye konusundaki gerekli gelişmeleri ve ilerlemeleri sürekli olarak takip eden firmamız bu sayede müşterilerine en kaliteli nakliye hizmetini sunmaya gayret etmektedir. Bu bakımdan gerekli malzeme, araç ve personel altyapısını sürekli olarak güncelleyerek çağın gerekliliklerinden geride kalmayan firmamız bu sayede her zaman en doğru ve en hızlı bir şekilde hizmete devam etmektedir.

Değişen büyüklüklerdeki evlerden işyerlerine kadar her miktardaki eşyanın taşınması ile ilgili olarak hizmet verebilen firmamız, bu açıdan hiçbir fark gözetmeksizin en küçük evlerden en büyük işyerlerine kadar her türlü mekan için nakliye hizmeti sunabilmektedir. Kimi durumlarda küçük bir kamyonet, kimi durumlarda ise büyük bir tır gerektiren nakliye işleri açısından bu konu oldukça mühimdir. Bünyemizde bulunan her tür nakliye vasıtası aracılığıyla bu konuda herhangi bir eksikliği bulunmayan şirketimiz de talebiniz doğrultusunda ihtiyacınıza en uygun olan araç görevlendirmesini yaparak size yardımcı olmayı bir görev bilmektedir.

Bu nedenden ötürü taşınma isteğinizden bir süre önce firmamıza ulaşmanız durumunda yetkili personelimiz sizinle irtibata geçerek ev veya işyerinizde yapacağı bir önce inceleme ile ihtiyacınız olan araç durumunu yerinde tespit ederek büyük araçla nakliye durumunda oluşabilecek gereksiz maliyet eklenmesi, veya gereğinden küçük araç kullanımıyla meydana gelebilecek eşyaların sıkışması ve zarar görmesi tehlikelerini ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede gereksiz masraf ödemesi yapmadan eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıtmanız mümkündür.

Eğer siz de bu şekilde eşyalarınızı ekonomik ve sorunsuz bir şekilde taşıtmak, evinizin veya işyerinizin eşyalarını ve malzemelerini hızlı bir şekilde gönül rahatlığıyla başka bir yere taşımak istiyorsanız firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.