adiyaman-nakliyat-fiyatlari

Her il ve ilçede olduğu gibi Adıyaman bölgesinde de yaz-kış ayırt etmeksizin ev değişikliği nedeniyle nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Taşınma talebinde bulunan her bireyin ortak bir isteği de kuşkusuz eşyalarının zarar görmemesidir. Ancak bu durum seçilen nakliyat firmasıyla ilgilidir. Yani kişi tercih ettiği firmaya bağlı olarak hizmet kalitesini kendi belirler ve bu doğrultuda merak edilen Nakliyat Fiyatları konusunda da mevcut durumuyla ilişkili olarak çalışacağı firmadan net bilgi edinir. Mevcut koşuldan kastımız, kimi 3+1 dairede otururken kimi de 1+1 dairede oturur. Dolayısıyla eşya yoğunluğu, mesafe oranı, kat yüksekliği ve benzeri etkenler nakliye fiyatını belirlemektedir.

Örneğin; bir kişi Ankara’dan Adıyaman bölgesine taşınmak istiyor diyelim. Ankara-Adıyaman arası ortalama 910km civarındadır. Bu mesafede hizmet verecek olan nakliyat firması kişinin eşyalarını ihtiyaca bağlı küçük ya da büyük araç ile taşıyacaktır. İşte araç boyutu da Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda önemli bir etkendir. Bu nedenle nakliye alanında hizmet noktası ile iletişim kurulmadan gelişi güzel rakam vermek çok da doğru sonuçlar içermeyecektir. Çünkü nakliyat denildiğinde aklınıza sadece eşyaların araca yüklenip bir yerden başka bir yere götürülme işlemi gelmemelidir. İsteğe bağlı olarak paketleme, kurulum ve montaj gibi işlemler de nakliye firmaları tarafından yapıldığından ötürü hizmet bedeli hususunda çok değişik rakamlar görmek mümkün olacaktır.

Fakat genel olarak Adıyaman Nakliyat Fiyatları denildiğinde 1+1 daire ile 3+1 dairenin taşınmasını baz alarak şehirlerarası kilometreye bağlı olarak en yakın mesafe 3000tl’den başlar diyebiliriz. bu fiyatın çok altında veya çok üstünde tarafınıza hizmet bedeli belirten firmalarla karşılaşmanız normaldir. Bunun nedeni ise amatör firma hiçbir işleme karışmadan küçük bir araç içine eşyalarınızı üst üstte istif ederek 2000tl’lik faturayı size yansıtır ama eşyalarınızın hasar durumu ile ilgilenmediği gibi kaza ve benzeri durumlar için sorumluluk da kabul etmez. Profesyonel bir kuruluş ise sizlere 4000tl hizmet bedeli belirtirken bunun içerisinde eşyalarınızın sigortalanması ve sözleşme kapsamında taşınması ile birlikte paketleme, kurulum ile montaj hizmeti de vardır. Dolayısıyla aslında uzman bir kuruluş hem ekonomik hem de konforlu bir nakliyat hizmetini sizlere sunmaktadır. Bu nedenle firma seçiminizin oldukça önemli olduğunu hatırlatarak, sonradan pişman olmamanız adına uzman kuruluşlardan yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Avatar

admin

Yazar Zamanı:  Mart 1, 2018

Cevap bırakın