adana-nakliyat-fiyatlari

Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda öncelikle sizlere söylemek istediğimiz husus kesinlikle ucuz ve kalitesiz hizmet veren firmalarla çalışamamanız gerektiğidir. Çünkü bu firmalar ucuz fiyata eşyalarınızı taşırken eşyalarda pek çok hasara neden olarak aslında tarafınıza çok yüksek tutarlara hizmet vermiş oluyorlar. Bugün orta sınıflı bir buzdolabı 2.500tl’den aşağı satın alınmaz. Beden gücüne dayalı hizmet veren bir firmayla çalıştığınız düşünür ve buzdolabını sağa sola çarptıkları da göze alınır ise 2000tl’lik bir nakliye hizmetinin sizlere kaça mahal olacağını hesaplamanızı öneririz. Dolayısıyla Nakliyat Fiyatları araştırmanızdan evvel iyi bir firma bulmalı ve bu bağlamda eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlamanızı tavsiye ederiz. Amatör kuruluşlardan alacağınız hizmet hiçbir zaman belirtilen fiyatla sınırlı kalamayacaktır. Eşyanız fazlaydı, asansörünüz yoktu, ek hizmet verdik ve benzeri şekilde bahaneler ile mutlaka ekstra bedel sizlere sunulacaktır.

Bundan ötürü her zaman profesyonel firmalarla anlaşma sağlayarak net rakamlar üzerinden hizmet almanız sizlerin menfaatine sonuçlanacaktır. Söz konusu Adana Nakliyat Fiyatları içinse her firmanın farklı rakamla karşınıza çıkacağına hazırlıklı olmalısınız. Çünkü her firmanın verdiği hizmet kalitesi bir olmadığından iyi hizmetin karşısında yüksek rakamları görebilirsiniz. Bununla birlikte Adana-İstanbul veya İstanbul-Adana şeklinde taşınmayı düşünüyorsunuz diyelim. Bu iki şehir arasındaki mesafe ortalama 940km civarındadır. Bu mesafe etkenine eşya yoğunluğu, kat yüksekliği, gideceğiniz dairenin katı ve paketleme, kurulum ile montaj gibi ekstra hizmetler eklendiğinde fiyatta artış olacaktır. Ancak genel olarak İstanbul-Adana arasında ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse küçük araç 2000-3000tl büyük araç ise 3000-4000tl gibi bir fiyat aralığında hizmet vermektedir.

Nakliye hizmetlerinde fiyat konusu daha çok kişinin konumu ve mevcut durumu ile alakalı olduğundan ötürü net bir rakam belirtmek maalesef mümkün değildir. Bu nedenle Adana Nakliyat Ücretleri konusunda merakınızı ancak çalışmayı düşündüğünüz firmayla iletişime geçerek istediğiniz hizmet şeklini belirtip öğrenebilirsiniz. Yani ben eşyalarımı paketleyerek nakliyeye hazır hale getiririm. Benim şu kadar eşyam var veya paketleme kurulum ve montaj yapmanızı istiyorum şeklinde beklentinizi söyleyerek, net hizmet bedelini öğrenebilir ve eleme yöntemiyle sizlere avantaj sağlayan firma ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Avatar

admin

Yazar Zamanı:  Mart 1, 2018

Cevap bırakın