Vip Nakliyat

Adana Vip Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

169

Hakkımızda

Nakliyat sektöründe mutlu müşteriler edinmek ciddi ölçüde deneyim ve beceri gerektirir. Müşterinin ne istediğini anlamak ve müşterinin dilinden konuşabilmek, ortamı stresten uzak tutarken, işleyişinde de daha profesyonel şekilde seyir etmesine ön vermektedir. Bizler Adana Vip Nakliyat firması olarak yıllar içinde kazandığımız tecrübe ile sektörde uzman kuruluşlar arasında yer edinmeyi başardık ve bu sayede mutlu müşteriler edinmeyi de kendimize ilke edindik. Bize ulaşan kişilerin isteklerine doğru şekilde cevap verebilmek adına öncelikle hizmet noktasına ekspertiz personeli gönderiyoruz ve eşya yoğunluğunu analiz ederek, uygun araç büyüklüğüne karar veriyor ve bu sayede müşterimize ekonomik çözüm üretmiş oluyoruz. Bununla birlikte kat yüksekliği, cephe, eşyaların gideceği adres gibi bilgileri de alıyor ve sizlere hizmet bedelini belirtiyoruz. Karşılıklı anlaşma sağladığı vakit ise nakliye tarihini belirliyor ve belirlediğimiz tarihte tam donanımlı şekilde adresinizde yer alıyoruz.

Eşyalarınıza zarar gelmeyeceğine dair taşıma öncesinde sigorta ve sözleşme yapıyoruz ve hizmetimizin sorunsuz şekilde işleyeceğini garanti ediyoruz. Gördüğünüz üzere firmamız Vip Nakliyat sistemli çalışma prensibi sayesinde kaliteyi de sizlere otomatik olarak sunmaktadır. Bundan ötürü eşyalarınızı özellikle ailenizden kalan manevi değeri yüksek parçalarınızı amatör kişilere teslim ederek, sonradan çok üzülmek yerine bizleri tercih edebilir ve profesyonel bir hizmet ile sorunsuz şekilde yeni adresinizde yer alabilirsiniz. Firmamız isterseniz tarafınıza paketleme, kurulum ve montaj hizmeti de vermektedir. Kurulum ve montaj işlemleri nakliye personellerimiz tarafından değil elektrikçi ve montaj ekibimiz aracılığıyla yapılmaktadır.

Yani adresinizde yapılacak olan her işlem işinin ustası tarafından ele alınacak ve işlem bitiminde sizler stresten delirecek aşamaya gelmek yerine son derece keyifli bir halde yeni yaşam alanınızda bulunacaksınız. Firmamız Evden Eve Nakliyat hizmetinin yanı sıra sizlere ofis ve büro taşımacılığı konusunda da yardımcı olmaktadır. Bildiğiniz gibi ofis taşımacılığı son derece titizlik gerektiren çalışmaları içerir. Bunu sizlere fazlasıyla sağlayacak olan firmamızla işbirliği yaparsanız, ofisinizde tek bir eşya ve dosyanızın hasar görmeden yeni adresine transfer edileceğine emin olabilirsiniz. Detaylar için bizleri yerimizde ziyaret edebilir ya da iletişim bilgilerimizden irtibat kurabilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.