Tufan Taşımacılık

Adana Tufan Taşımacılık
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

193

Hakkımızda

Tufan taşımacılık, haftanın 7 günü siz müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmaya devam eden bir nakliyat firmasıdır. Adana’da hizmet veren birbirinden farklı alanlarda başarısından söz ettiren Tufan taşımacılık, kişilerin ihtiyaç duyduğu her an nakliye hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli hizmet vermeye odaklanan Tufan taşımacılık, sürekli olarak yenilenmeye de devam etmektedir.

                Adana Tufan taşımacılık ile birlikte sunulan paketleme hizmeti, sahip olduğunuz en küçük bir eşyanın dahi zarar görmesini engellemektedir. Her bir eşyaya uygun olan paketler ile birlikte büyük bir titizlik ile eşyalar paketlenir ve geniş araç filosundaki eşyalarınızın yoğunluğuna en uygun araç ile nakliye işlemleriniz gerçekleştirilir. Tufan taşımacılık araç filosu içerisinde 6 farklı araç, 3 asansör ve 3 farklı ekipman ile siz müşterilerine en kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetini sunmaya devam etmektedir. Nakliye sırasında eşyalarınız yalnızca paketleme hizmetleri ile güvenlik altına alınmamaktadır. Taşıma işlemlerinden önce eşyalarınızın hepsine sigorta işlemleri uygulanmakta ve oluşabilecek kazalara karşı müşterilere güvence verilmektedir. Bu gibi imkânlar sayesinde kişiler herhangi bir maddi ya da manevi problem ile karşı karşıya kalmadan nakliye işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

                Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda liderliğini koruyan Tufan taşımacılık, ücretsiz ekspertiz hizmetini de sunmaktadır. Böylelikle kişiler diledikleri her an bu imkândan faydalanabilmekte ve bütçesine en uygun hizmetten de faydalanabiliyor. Ev ve kurumsal taşımacılık işlemleri sırasında asansörlü nakliye hizmetleri de, Tufan taşımacılık tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Yüksek katlı binalarda eşyaların indirilmesi ya da yukarıya taşınması oldukça zor ve bir o kadar da risklidir. Tufan taşımacılık bünyesinde yer alan asansör sistemleri, müşterilerin eşyalarında hiçbir zarara yol açmadan taşınmasına olanak tanımaktadır.

                Nakliye hizmeti alan kişiler için güler yüz ve güvenlik de hızlı taşımacılık kadar önemlidir. Tufan taşımacılık firması, müşterilerine her zaman destek olan ve hem nakliye sırasında hem de nakliye işlemleri sonrasında da destek olan bir firmadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da kişilerin nakliye ihtiyaçlarının doğması halinde ilk tercihleri Tufan taşımacılık firmasından yana olmaya devam etmektedir.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.