Star Kargo

Adana Star Kargo
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

117

Hakkımızda

İnsan yaşamının çeşitli dönemlerinde nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla doğru bir firmadan hizmet alınır ise ne zaman ihtiyaç doğarsa hızlı ve güvenli şekilde nakliye sıkıntılarına çözüm getirilecektir. Bu noktada Star Kargo için her bakımdan en iyi hizmeti sağlayacak bir kuruluştur diyebiliriz.  Geniş araç filosu, uzman kadrosu ile ülkenin her bir köşesine hizmet ağını genişletmiş ve bu sayede mutlu müşteriler edinmiştir. Söz konusu Adana Star Kargo firmasından evden eve nakliyat, banka ve fuar taşımacılığı, ofis taşımacılığı, paketleme ve kurulum hizmetleri ile depolama hizmeti alabilirsiniz. Taşımacılık işlemleri takdir edersiniz ki, başta tecrübe ve sonrasında titiz bir çalışma gerektirir.

Bunu her alanda sizlere sağlayabilecek potansiyele sahip olan Adana Star Kargo firması, taleplerinizi doğru ve en iyi şekilde yerine getirecektir. Evden eve taşımacılık konusunda ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firma, tüm detayları en başta netleştirmekte ve eşyalarınızı sigortalayarak nakliyesini sözleşmeli olarak gerçekleştirmektedir. Asansör sistemine de sahip olan firma özenle paketlenen eşyalarınızı sıkıntısız şekilde zemine indirerek nakliye aracına yüklemekte ve yeni adreste yerleştirmesine varana dek düzenleyerek sizlere veda etmektedir. Ofis, banka ve fuar taşımacılığında da aynı özeni gösteren Star Kargo, emanet ettiğiniz eşyaları kendi eşyaları gibi dikkatli ve titizlikle taşıyarak sorunsuz ve tabi ki kaliteli hizmetin kapılarını sonuna kadar sizlere açmaktadır.

Bunun yanı sıra kişiler çeşitli etkenlere dayalı olarak eşyalarını bir süreliğine bir depoda tutmak zorunda kalabilir. Yani eşyalarını muhafaza edecek bir yere ihtiyaç duyabilir. Bu gibi bir ihtiyaç halinde Star Kargo yine en iyi yardımcınız olacak ve tarafınıza sunduğu depolama hizmetiyle sıkıntınızı anında ortadan kaldıracaktır. Depolama hizmeti almak istediğinizde, depolanacak eşyanıza uygun ebatlı konteynere eşyalarınız kapınızın önünde yüklenir ve eşyalarınız depoda oluşabilecek bir hasara karşı sigortalanarak, size ait olan konteyner seri numarası tarafınıza teslim edilir ve eşyalar depolanmak üzere firmanın depo tesisine transfer edilir. Dilediğinizde eşyalarınızı geri alabilir, istediğiniz adrese getirilmesini talep edebilirsiniz. gördüğünüz üzere geniş kapsamlı bir hizmeti sizlere sunan firma, her an her sıkıntınızı çözebilecek kapasiteye sahip olduğundan ötürü en doğru tercihiniz olacaktır diyebiliriz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.