Seyhan Kargo

Adana Seyhan Kargo
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

271

Hakkımızda

Evden eve nakliyat işi oldukça riskli işlerden biridir. Her an eşya bir hasar alabilir ya da beklenmeyen bir kaza yaşanabilir. Bu yüzden evden eve nakliyat şirketleri ne kadar önlem alsa da kaza kazadır ve her an yaşanması an meselesidir. Bu yüzden bazı gelişmiş ve adını duyurmuş nakliyat şirketleri sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Peki, nedir bu sigortalı nakliyat hizmeti?

Sigortalı nakliyat hizmetinde taşıma sırasında eşyalara gelecek olan hasarı nakliyat şirketi müşterilere ödemektedir. Böylece gelecek olan herhangi bir hasar için endişe etmeye de gerek kalmamaktadır. Bu ödeme sisteminde de anlaşmalı bir yol izlenmelidir. Eşyaya verilen zararın karşılığı müşteri ile beraber belirlenmekte ve müşterinin bu konudaki onayı alınmaktadır. Böylece arada hiçbir anlaşmazlık olmaması durumu yaratılmaya çalışıp güven duvarları sağlamlaştırılmaktadır. Bu yüzden de sigortalı hizmet veren nakliyat şirketleri daha çok tercih edilmektedir. Şirketimiz de bu hizmeti özenle veren nakliyat şirketlerinden biridir. Bu yüzden hem müşterisi fazla hem de güveni tartışılmaz olan bir şirkettir.

Seyhan kargo taşımacılık, sigortalı evden eve nakliyat hizmetini yirmi yıldır vermektedir. Bu yirmi yıl boyunca oluşan kazalarda şirketimiz onarma işlemini yapmış ve müşteriyi memnun ederek işini tamamlamıştır. Yirmi yıldan sonra bugün hala o kişiler ile irtibat halinde olabilen şirketimizin güven karşılığının değeri de buradan kolayca anlaşılmakta ve herkes tarafından takdir görmektedir.

Seyhan kargo taşımacılık sayesinde eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Böylece risk almanıza da gerek kalmayacaktır kesinlikle. Tek yapmanız gereken şirkete bilgilerinizi vermek ve bu sayede bir adım atmak. Şirket de sizlere uygun bütçe seçenekleriyle gelecek ve sizler de orta yolu bulduğunuzu düşündüğünüz bir seçenek ile devam edip uygun gün ve saate randevu alacaksınız. Böylece sizler de Seyhan kargo taşımacılık sayesinde bu zamana kadar aldığınız en konforlu ve kaliteli hizmeti almış olacağınıza emin olabilirsiniz kesinlikle.  0322 232 40 52 numaralarından şirkete kolaylıkla ulaşabilir ve hızlı bir şekilde iletişime geçip çözüme kavuşturabilirsiniz.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.