Nur Nakliyat

Adana Nur Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

222

Hakkımızda

Sektörün öncü firmalarından biri olan Nur Nakliyat, Adana merkez olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına nakliyat hizmeti sunan profesyonel bir kuruluştur. Evden eve taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi nakliye hususlarında en iyi yardımcınız olacak olan firma, bugün sizlere asansörlü, sigortalı ve garantili nakliyat çözümü sunmaktadır. Bildiğiniz gibi taşımacılık sektöründe oldukça fazla amatör firma vardır ve bunlar kalitesiz hizmetlerinin yanı sıra sizlerden yüksek bedeller talep etmektedir. Cüzi fiyatlara hizmet verenler ise eşyalarınızı özensiz taşıyarak hasarlanmasına yol açtıklarından ötürü genele bakıldığında kalitesiz işçiliğe yüksek hizmet bedeli ödenmektedir. Söz konusu Nur Nakliyat firması ise kusursuz bir işçiliğe rağmen en ekonomik koşullarda sizlere yardımcı olmakta ve yeni yaşam alanınıza keyifle geçmenize katkı sağlamaktadır.

Firmaya ulaştığınızda öncelikle tarafınıza ücretsiz ekspertiz personelini yönlendirmekte ve eşya yoğunluğundan kat yüksekliğine ve cepheye varana dek tüm ayrıntılar net şekilde belirlenip, sizlere daha iyi bir hizmet sunmak adına ihtiyacınız olan personel, ekipman ve araç boyutuna karar verilmektedir. Eğer ki, eşyalarınızın sökümünden kurulumuna kadar yapılacak tüm işlemleri Adana Nur Nakliyat firmasından talep ederseniz, firmanın nakliye personelleri dışında elektrik ve montaj personelleri de adresinizde yer alacak olup, profesyonelce tüm işlemler gerçekleştirilip, eşyalarınız nakliyat aracına yüklenecek ve yeni adreste yerleştirmesine varana dek her işlem yine firma personelleri tarafından giderilecektir.

Ayrıca belirttiğimiz gibi taşıma esnasında olası bir sıkıntıya karşın eşyalarınız nakliye öncesinde sigortalanacak ve sözleşmeli şekilde nakliyesi gerçekleştirilerek, herhangi bir hasara karşı menfaatiniz gözetilecektir. Müşteri memnuniyetini hedef alan ve bugüne dek hizmet verdiği tüm noktalardan %100 memnuniyet elde eden Nur Nakliyat Adana bölgesinin lider firmalarından biri olarak, şimdilerde sizlerle tanışmayı bekliyor diyebiliriz. Günlerce eşya toparlamak ile uğraşmak yerine profesyonel firma desteğine başvurabilir, yorulmadan ve en önemlisi hiç strese girmeden yeni evinize geçiş yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmanın iletişim bilgilerinden irtibat kurmak ve merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi alarak, nakliye randevusu oluşturmak olmalıdır. Firma hakkında bilgi almak isterseniz de referanslar size ışık tutacağından ötürü resmi internet sayfalarını ziyaret ederek, istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.