Adana Kral Nakliyat

Adana Kral Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

328

Hakkımızda

Nakliyat sektörü içerisinde hizmet veren firmalardan biri olan Kral Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık adresi Adana merkezli olarak hizmet veren bir firmadır. 1992 yılından bu yana hizmet veren firmanın tarihi geçmişinin güçlü olması ve yıllardır bu sektör içerisinde bulunmasından dolayı fazlaca deneyim ve güçlü bir kadroya sahiptir. 20 kişilik bir ekiple hizmet veren Kral Evden Eve Nakliyat firması 7/24 aranabilecek bir adres olup müşterilerine en iyi deneyimi sunmak amacıyla sektöründeki yenilikleri yakından takip eden bir firma profili oluşturmaktadır. Şehir içi hizmetlerin yanında şehirlerarası nakliyat hizmeti de veren Kral Nakliyat sadece evden eve taşımacılık değil ofis taşımacılığı gibi ihtiyaca yönelik hizmetlerde vermektedir.

Neden Kral Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık?

Evden eve nakliyat alanında hizmet veren Kral Nakliyat ve Taşımacılık firması genellikle evden eve nakliyat alanında yoğunlaşarak bu alanda daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Evden eve taşınırken genellikle tesisatçı, mobilyacı gibi farklı meslek gruplarının yardımına ihtiyaç duyulur. Kral Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık firması bu ihtiyaçları düşünerek müşterilerine mobilya, tesisat gibi alanlarda usta olan personeller ile hizmet vermektedir. Bu sayede taşınırken eşyaların ambalajlanması ve taşınması dışında montaj ve demonte işlemleri de firma tarafından sunulabilmektedir. Şehir içi nakliyat hizmetine ek olarak farklı şehirlere taşınma noktasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Kral Nakliyat Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı noktasında da hizmet veren Kral Nakliyat, ofisin taşınmasından önce nakliyat uzmanları ile ofis eşyalarını incelemektedir. Ofis eşyalarının miktarına göre araç ayarlamasının yapılmasının ardından ofis eşyaları özenle ambalajlanarak taşınmaktadır. Değerli eşyalar için sigortalı nakliyat hizmeti de veren Kral Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık firması eşyaları özenli bir şekilde taşıyarak müşterilerini memnun etme gayreti içerisindedir. Adana’da merkezi olan firmanın Çanakkale, İzmir, İstanbul ve Antalya’da şubeleri bulunduğu gibi bu şehirlere özel olarak da hizmet vermektedir. Taşıdığı emanetlerin bilincinde olan Kral Nakliyat firması eşyaların ambalajlanması noktasında kullandığı kaliteli malzemeler ve hasarsız eşya taşımacılığı hizmeti ile sektöründe adını duyuran bir adres olmaktadır.

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.