Doğuş Nakliyat

Adana Doğuş Nakliyat
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

484

Hakkımızda

Ev taşıma konusu açıldığında bugün hemen her bireyin gözünün bu işlemden korktuğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni bazılarının yaşadığı kötü nakliyat deneyimi, bazılarının ise bu deneyimden aldığı duyumlarla ilgilidir. Aslında günümüzün profesyonel firmalarıyla tanışıldığında taşınmanın hiçte zor bir uygulama olmadığına görebilirsiniz. Bunu sizlere bugüne dek sağladığı %100 müşteri memnuniyetiyle gösterebilecek olan Adana Doğuş Nakliyat firmamız, taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak, nakliyatın her evresini uzmanlıkla yürütmekte ve hizmet noktasının memnuniyetini elde etmektedir. Firmamızda kullanmakta olduğumuz tüm ekipmanlar en iyi kalitede ve son sistem cihazları içermektedir. Yani bugün taşımacılıkta önemli bir yere sahip olan asansör sistemi son teknoloji ürünü olup, tarafınıza sorunsuz ve hızlı bir hizmet vermemizde en iyi yardımcımızdır.

Asansörlü nakliyat hizmetini en iyi şekilde yerine getiren Evden Eve Nakliyat firmamızda bulunan her personel yeterli ölçüde deneyime ve eğitime sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede eşyalarınız sağa sola çarpılmadan muhafaza edilerek nakliye aracına yüklenmekte ve sorunsuz şekilde yeni adresine teslim edilmektedir. Dilerseniz firma personellerimiz eşyalarınızın ayrılarak paketlenmesi, sökülmesi, yeni adreste kurulup yerleştirilerek sizlere bir iş bırakmayacak şekilde de bir hizmeti sağlayabilmektedir. Tabi ki, bu işlem nakliyeye artı bir maliyet olarak sunulmakta olup, tercih etmeniz durumunda tarafınıza verilmektedir. Bunun yanı sıra marketlerden koli ve streç gibi paketleme ekipmanlarını günlerce bulmaya çalışmak yerine firmamızdan da yine artı ücretle talep edebilirsiniz.

Her konuda sizlere yardımcı olacak olan Adana Doğuş Evden Eve Nakliyat firmamız, eşyalarınızın sözleşmeli ve sigortalı şekilde taşımacılığını gerçekleştirerek daha en baştan sizlerin menfaatini gözetecek ve en ufak şekilde maddi ya da manevi zarara uğramanızı engelleyecektir. Bizlerle çalışmayı tercih ettiğinizde uzman kadromuz ile hızlı ve titizlikle süren çalışmalarımızın ardından çok kısa bir sürede yeni adresinize geçişiniz sağlanacak ve bu memnuniyetiniz kazanılarak yapılacaktır. Resmi internet adresimiz üzerinden bizlere dilediğiniz her an ulaşabilir, şehir içi ve şehirlerarası taşınma taleplerinizde güvenli bir hizmet alabilirsiniz. Prensipli çalışma şekline sahip olan firmamız tüm detaylarda anlaşmaya vardıktan sonra sözleşme yapacağından ötürü sonradan herhangi bir şekilde fiyat artışı söz konusu olmayacağından gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilir, kaliteli hizmetin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Certificates & Awards

  • belge2

    K3 Belgesi

Firma Özellikleri

Hizmetler

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Fiyat

Selam nakliyat fiyatlarınız neye göre hesaplanıyor sigorta yapıyormusunuz

  • Bu size yardımcı oldumu?