Burak Kargo

Adana Burak Kargo
  • 0 ( 0 oy)
Teklif almak için giriş yap

Adana

98

Hakkımızda

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık denildiğinde Adana’da akıllara gelen ilk firma olan Burak kargo, kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerine birbirinden farklı alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Çağın getirdiği teknolojik ekipmanların yanı sıra, her biri alanında uzman en az 5 yıl deneyimli olan profesyonel kargosu ile sorunsuz nakliye hizmeti vermektedir.

            Adana evden eve nakliyat Burak kargo, müşterilerinin her bir eşyasını özenli bir şekilde taşımaktadır. Her bir eşya özel paketleme ile muhafaza edildikten sonra her ihtimale karşın özel sigortası da yapılmaktadır. Böylelikle kişilerin büyük bir gönül rahatlığı ile nakliye işlemlerini gerçekleştirilmeleri sağlanır. Adana evden eve Burak kargo, müşterilerinin eşyalarına zarar gelmemesi ve de taşıma işlemlerinin çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanabilmesi için asansörlü taşımacılık hizmetini de sunmaktadır. Bu hizmet ile birlikte eşyaların herhangi bir yere çarpması ya da çalışan hatasından kaynaklanan bir düşme gibi ciddi hataların yaşanması riski ortadan kalkmaktadır. Kısa süre içerisinde özellikle yüksek katlı taşımalarda asansörlü taşıma işlemleri oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Adana evden eve nakliyat Burak kargo, müşterilerine evden eve nakliyatın yanı sıra aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır:

·         Fabrika ve okul taşımacılığı

·         Banka taşımacılığı

·         Hastane ve dershane taşımacılığı

·         Büro ve ofis nakliyesi

·         Fuar taşımacılığı

·         Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık

            Her biri birbirinden önemli ve bir o kadar da meşakkatli bir taşımacılık olan bu hizmetler, Burak kargo tarafından son derece profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Günümüzde çok sayıda nakliye firması bulunmasına rağmen, Adana evden eve nakliyat Burak kargo, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K3 yetki belgesine sahip olan ender nakliye firmalarından biridir. Bu da, Burak kargonun alanındaki en güvenilir ve en profesyonel nakliye firması olduğunu göstermektedir. Geniş araç filosunun yanı sıra gücünü profesyonel ekibinden alan Burak kargo, her geçen gün daha da gelişmeye devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine amaç olarak belirlemiş ve bu amaç doğrultusunda da hizmetlerini sunmaya ara vermeden devam etmektedir. 

0 Yorumlar

Bilgi : Henüz Beğeni Yok.

Beğeni Bırak

  • Taşıma Ücretleri
  • Paketleme Hizmeti
  • Müşteri Sadakati

Yorumunuzu Yazın

Uzmana Danışın

Sorularınıza şimdi yanıt alın.

Soru Sor

Sorular

Henüz bir soruya cevap yok.